Dane kontaktowe

Kancelaria Prawna
Centrus

Rynek 29, 33-300 Nowy Sącz

tel/faks 18 444 25 25
kom. 516 066 355,  534 303 758,  534 293 111
e mail: kancelaria@centrus.org

 

 

 

 

Polityka prywatności:

  1. Administratorem danych osobowych, które przesyłają Państwo za pomocą powyższego formularza jest radca prawny Marcin Kafel, Kancelaria Prawnicza Centrus, Rynek 29, 33-300 Nowy Sącz.
  2. Dane osobowe zebrane za pomocą formularza będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Nie zostaną powierzone, udostępnione lub sprzedane osobom trzecim.
  3. Odpowiedź na zapytanie wysłana zostanie na wskazany w formularzu adres email a jeśli pytanie jest ciekawe lub często się powtarza, zostanie umieszczona na tej stronie internetowej po usunięciu wszelkich danych, które mogłyby posłużyć identyfikacji osoby zadającej pytanie.
  4. Niektóre pytanie ze względu na ograniczenia czasowe pozostaną bez odpowiedzi.
  5. Dane osobowe przesłane za pomocą formularza będą usunięte niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi na zapytanie albo jeżeli na pytanie nie zostanie udzielona odpowiedź.
  6. Żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawienia oraz zaprzestania przetwarzania należy przesłać na adres email: kancelaria@centrus.org.

 

* Zgoda na przetwarzanie danych osobowych 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatności w związku z wysłaniem zapytania przez formularz „Zadaj pytanie”.
Wiem, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Wiem, że administratorem moich danych osobowych jest radca prawny Marcin Kafel, Kancelaria Prawnicza Centrus, Rynek 29, 33-300 Nowy Sącz.
Wiem, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.